O mnie

TOM_8371-EditWitam, nazywam się Marcin Szatan, i jestem Fotografem Ślubnym, Weselnym, Reporterem jak i właścicielem firmy Raw Create. Pracujemy na terenie całej Polski, lecz przede wszystkim Śląsk i Małopolska w MIEJSCOWOŚCIACH.

Pracujemy na sprzęcie z najwyższej półki firmy Nikon i Sony. Dzięki wysokiej klasie sprzętu Foto nie straszne nam trudne warunki oświetleniowe, dzięki czemu zdjęcia są bardziej nasycone oraz kontrastowe. Bardzo często pracujemy bez lampy błyskowych, korzystając ze stałego oświetlenia lub używając jej jedynie do modelowania światła.

Jesteśmy otwartym na ludzi, staramy się podchodzić do pracy z jak największym luzem, aby inni czuli się swobodnie. Najważniejszy dzień jak Ślub czy Wesele nie może być smutny. Trzeba się bawić, śmiać i weseli. A na plenerze mamy milion pomysłów na zdjęcia. Jeśli nie jesteście pewni czego oczekujecie od zdjęć? Możecie się zdać na naszą firmę, na pewno coś wymyślimy co będzie się Wam podobało.

Fotografując staramy się uwieczniać szczegóły, emocje jak i całokształt wydarzenia okiem reportera. W miarę możliwości pracujemy dyskretnie, a zarazem mamy oczy do okoła głowy, aby wychwycić ten jakże ważny i niepowtarzalny moment, który już się może nie powtórzyć w tym wyjątkowym dniu… lecz jeśli zajdzie taka potrzeba podpowiadamy Młodej Parze co począć w tym momencie, lub gdzie stanąć aby dobre ujęcie było jeszcze lepsze:)

Zapraszam do kontaktu oraz spotkania.